E hënë, 17 Janar, 2022
0 °c
Tirana

Kim Kardashian nuk di ta ulë ‘dozën’, shfaqet çdo ditë e më seksi (FOTOT)

0
SHPERNDARJE
12
SHIKIME

Një ndër femrat më të seksi në botë, Kim Kardashian ka publikuar ditën e sotme disa foto me bikini në ngjyrë të verdhë. Kim është një fanse e çmendur e palestrës dhe mban një dietë shumë të rreptë ushqimor, kjo dhe është arsyeja pse ajo asnjëherë nuk zhgënjen me fotot që poston dhe me linjat e saj perfekte.

 

40-vjeçarja në një postim të fundit në Intagram ka zgjedhur të mahnit fansat, derisa shihej duke marrë poza tërheqëse teksa ha një lloj ushqimi meksikan.

 

 

/Burimi: Daily Mail/ Përshtati: Gazetari.al/

Postimi i rradhës

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *